Álommanóolaj

VAN
Raktárkészlet:
Álommanóolaj
4 600 Ft

Emésztési problémák miatt elalvási nehézségekkel küszködő gyerekek esetén ideális.

Gyümölcsös-friss, tarkabarka gyógynövényes illatú illóolaj-keverék, amely segíti az emésztést és megnyugtatja az érzékeket.

  • Egy órával az esti lefekvés előtt a gyerekszobában párologtassuk, így segít, hogy hamarabb álomba szenderüljön gyermekünk. De cseppenthetünk egy cseppet egy kendőre vagy zsebkendőre, amelyet a kispárnára teszünk.
  • E keveréket zsíros olajban természetes hasmasszázsolajként is alkalmazhatjuk.
  • Az iskolától vagy az új eseményektől való szorongás kezelésére az Álommanóolajat bátorságadó és egyidejűleg nyugtató olajként használhatjuk. Segít, hogy gondolataink kitisztuljanak, és új tettekre ösztönöz.
  • Felnőttek teltségérzet esetén növényi olajba keverjenek 2-3 cseppet és ezzel a keverékkel kenjék be a has területét.

Összetétel párologtató: cirbolyafenyő, édeskömény, levendula, narancs

 

(INCI): Simmondisia chinensis cera, Citrus aurantium dulcis, Lavandula angustifolia, Pinus cembra, Foeniculum vulgare

Adatok
Cikkszám
01750186
Kiegészítő termékek
Hasonló termékek
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!